Holykart is een indoor kartbaan in Rome van 440 meter, met tijdregistratie en karts met 270cc-motoren. Een sessie van 10 minuten kost vanaf 18 €, tweezitter-karts vanaf 22 € voor 10 minuten. De minimumleeftijd is 8 jaar, met juniorsessies vanaf 5 jaar, en lidmaatschap is verplicht. De locatie verzorgt kinderfeestjes, vrijgezellenfeesten en bedrijfsevenementen, en beschikt over kleedkamers met douches.
Prijzen
Aanbod
Prijs
Voor
Per 10 min
MINI SESSIE TICKET· 5 min
€ 12,00
iedereen
€24.00
TWEEZITTER KART MINI SESSIE TICKET· 5 min
€ 16,00
iedereen · duokart
€32.00
1 SESSIE TICKET· 10 min
€ 18,00
iedereen
€18.00
TWEEZITTER KART 1 SESSIE TICKET· 10 min
€ 22,00
iedereen · duokart
€22.00
MINI GP 1 HK· 12 ronden
€ 35,00
iedereen · grand prix
MINI GP 2 HK· 15 ronden
€ 40,00
iedereen · grand prix
BAANVERHUUR 1/2 UUR MINIMAAL 10 PERSONEN GEGARANDEERD· 30 min
€ 50,00
iedereen
BAANVERHUUR 1 UUR MINIMAAL 10 PERSONEN GEGARANDEERD· 60 min
€ 85,00
iedereen
PAKKET 1 PRIVÉLES· 45 min
€ 90,00
iedereen · pakket
€20.00
PACCHETTO 8 LEZIONI PRIVATE· 45 min · × 8
€ 500,00
iedereen · pakket
€13.89
Sessie van 10 minuten speciaal tarief kinderen en tieners (dinsdag en donderdag doordeweeks 16:00-20:30)· 10 min · doordeweeks
€ 15,00
kinderen · kinderkart
HK MINICURSUS· 30 min
€ 60,00
kinderen · kinderkart · pakket
MINI SESSIE TICKET€ 12,00
5 min · iedereen€24.00 / 10 min
TWEEZITTER KART MINI SESSIE TICKET€ 16,00
5 min · iedereen · duokart€32.00 / 10 min
1 SESSIE TICKET€ 18,00
10 min · iedereen€18.00 / 10 min
TWEEZITTER KART 1 SESSIE TICKET€ 22,00
10 min · iedereen · duokart€22.00 / 10 min
MINI GP 1 HK€ 35,00
12 ronden · iedereen · grand prix
MINI GP 2 HK€ 40,00
15 ronden · iedereen · grand prix
BAANVERHUUR 1/2 UUR MINIMAAL 10 PERSONEN GEGARANDEERD€ 50,00
30 min · iedereen
BAANVERHUUR 1 UUR MINIMAAL 10 PERSONEN GEGARANDEERD€ 85,00
60 min · iedereen
PAKKET 1 PRIVÉLES€ 90,00
45 min · iedereen · pakket€20.00 / 10 min
PACCHETTO 8 LEZIONI PRIVATE€ 500,00
45 min · × 8 · iedereen · pakket€13.89 / 10 min
Sessie van 10 minuten speciaal tarief kinderen en tieners (dinsdag en donderdag doordeweeks 16:00-20:30)€ 15,00